חיפוש
עורך דין

מדהים ! נהג ללא רישיון והרכב נעצר עד תום ההליכים.

13-02-2015
1513 צפיות
למשרדו של עו"ד לירן אוחיון הגיע בחור צעיר שהואשם כי במהלך חודשיים נתפס 3 פעמים נוהג ברכב כשבפעם האחרונה אף שוחח בטלפון בעת שנעצר.
מבירור שעשו השוטרים שעצרו את הנאשם הם נדהמו לגלות כי לנהג מעולם לא היה רישיון נהיגה.
הנאשם הודה בכל המקרים ובנוסף התברר כי קיימים ברשותו תיקים רבים נוספים.
עורך דין לירן אוחיון טען ביצירתיות מדהימה כי מקור הפיתוי והרע זה הרכב ולא הנאשם וכי כל הקרבנות הם בסופו של דבר קורבנות של הנסיבות,בנוסף טען עו"ד אוחיון שיש לעצור את הרכב עד תום ההליכים ולשחרר את הנאשם ובכך יהיה ניתן לאיין את המסוכנות של הנאשם.
בצעד נדיר קיבל בית המשפט את הצעת עו"ד לירן אוחיון והורה על מעצר הרכב עד תום ההליכים.

הצלחות נוספות של עורך דין לירן אוחיון

06-11-2014759 צפיות
צעיר בן 28 בעל עבר פלילי שוחרר לאחר שסחר בסמים
משרדו של עו"ד לירן אוחיון הצליח לשחרר בעל עבר פלילי בתחום הסמים שנעצר בחשד לסחר בחומר מסוכן. עו"ד לירן אוחיון עמד על ההבדל שבין חומר מסוכן ובין סמים מסוכנים,בית המשפט קיבל את האבחנה כפי שהוצגה ע"י עו"ד לירן אוחיון וקבע בצעד נדיר לשחרר את הנאשם למעצר בית וללא צורך בתסקיר שירות מבחן.
20-02-20151201 צפיות
הואשם בגניבת תשתית חמורה כשלחובתו מאסר על תנאי וקיבל קנס בלבד.
בחור בן 34 הואשם בגניבת תשתית, עבירת גניבה חמורה מסוג פשע, שהעונש בגינה הוא מחמיר (4 שנות מאסר).  לנאשם היו גם 18 חודשי מאסר על תנאי לחובתו. חרף כל האמור, עו"ד לירן אוחיון הצליח לשנות את כתב האישום בעניינו רק לניסיון גניבה וזאת לאחר שהציג מחקר שנערך בכנסת שמראה כי התכלית של הסעיף היא שונה מעניינו של אותו נאשם ספציפי. בית המשפט קיבל את...
04-05-20161038 צפיות
זיכוי!
 כנגד נאשם בשנות ה-20 לחייו הוגש כתב אישום חמור לבית משפט השלום בקריות, שייחס לו ניהול/החזקת מקום הימורים לפי סעיף 228 לחוק העונשין. לאחר ניהול הוכחות (שמיעת העדים), זיכה בית המשפט את הנאשם, בשים לב לכך שעדות עדי התביעה לא היתה מהימנה, התגלו מחדלים רבים בניהול החקירה שהראו כי השוטרים לא ירדו לשורש העניין בחיפוש אחר זהות המחזיק האמיתי,...

סרטוני וידאו של עורך דין לירן אוחיון

עו"ד אוחיון מדבר על הסכנה שבהרשעת חפים מפשע בישראל והדרך המוצעת על ידו לצמצום היקף התופעה
שלוש נקודות מפתח כנגד הרשעות שווא