חיפוש
עורך דין

עורך דין לירן אוחיון |  3763 צפיות

עורך דין לירן אוחיון
שירותי המשרד / צוות המשרד
 עורך דין אוחיון הוא בעל אוריינטציה אקדמית ייחודית: תואר בוגר במשפטים בהצטיינות יתרה (מדורג באחוזון הראשון במחזורו), תואר מאסטר במשפטים אותו קיבל במסגרת המסלול הישיר לדוקטורט (מדורג באחוזון הראשון במחזורו), עוזר הוראה ומחקר בתחום המשפט הפלילי ודיני הראיות באוניברסיטאות הטובות בארץ, וכן כותב מאמרים וחוקר בתחום המשפט הפלילי.

דבר זה כשלעצמו מהווה יתרון בולט, כאשר עו"ד אוחיון מביא יצירתיות רבה וידע עצום לניהולו של כל תיק ותיק.
המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי שוטף בכל שלבי ניהול התיק - החל בייעוץ בטרם חקירה משטרתית, דרך ליווי במהלך החקירה ובהליכי מעצר, ייצוג בהליכי שימוע טרם הגשת כתב אישום, ניהול התיק בבית המשפט בערכאה ראשונה וכן בערכאות הערעור.

למשרדו של עו"ד אוחיון ניסיון מוכח בטיפול וניהול תיקים רבים ממגוון הקשת הפלילית, בין היתר: תיקי סחר ושימוש בסמים, איומים, תקיפה, אלימות במשפחה, התפרצות, עבירות מין, נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, נהיגה ללא רשיון, עבירות הפקרה ועוד.

כמו כן, לעו"ד אוחיון ניסיון מוכח בטיפול במחיקת רישום פלילי, סגירת תיקים במשטרה (מב"ד), ביטול כתבי אישום, עיכוב הליכים, בקשות חנינה וכן ייצוג נפגעי עבירה.

עו"ד אוחיון טיפל במספר גדול של תיקים תקשורתיים מורכבים, בין היתר: ייצוגו של צ'רלי אבוטבול בתיק ניסיון הרצח הכפול בנתניה בשנת 2012, חס"מ של הבדרן דודו טופז (כעוזרו של השופט החוקר חגי טרסי ממחוז מרכז), תיק מטען החבלה שיוחס לאביב אבוטבול ואחרים בשנת 2012 ועוד.

המשרד מסתייע בעבודתו בגורמים מקצועיים נוספים וכן משתף פעולה בהליכי ייצוג עם משרדי עורכי דין מהמובילים במשק.
עורך דין אוחיון מנהל את המשרד תוך אמונה שזכותו של כל אדם לייצוג משפטי הולם. המשרד מחויב לניהול מקצועי ויסודי של כל תיק ותיק, תוך שקיפות בפני הלקוח אשר מעורב בכל שלבי ניהול התיק.
על מגוון פעילותינו בתחום הפלילי עיין בעמודת שירותינו.
לירן אוחיון | טלפון: 052-5857010
  • בוגר במשפטים בהצטיינות יתרה
  • בעל תואר מאסטר במשפטים
  • בעל דיפלומט התמחות במשפט הפלילי
  • מוסמך לייצג בבתי הדין הצבאיים
  • חבר בוועדה לעניינים פליליים בתל אביב
  • חבר בפורום הפלילי הארצי בלשכת עורכי הדין.
עורך דין פלילי עבירות סמים ,עבירות מין ,עבירות כלכליות ,צווארון לבן ,תכנון ובנייה ,הסגרה ,עררים וערעורים ,ועדת שחרורוים ,עתירות אסירים ,חנינה ,מחיקת רישום פלילי ,נהיגה בשכרות ,נהיגה ללא רישיון ,נהיגה ברשלנות.
צוות המשרד ילווה אותך באופן אישי מתחילת הטיפול ועד סופו.

על תוותרו על ייעוץ עו"ד בחקירת משטרה
החקירה במשטרה היא קרב מוחות בין החוקר לבין הנחקר.
על כן, במיוחד אם מדובר בחף מפשע, טוב יעשה הנחקר ויוועץ בעורך דין, זכות המוקנית לחשוד בטרם החקירה, ולא יוותר על זכות זו. 
נחקרים נוטים לחשוב שאם יוותרו על זכות זו, החוקר יחשוב שהם חפים מפשע. לא כך הדבר. נהפוך הוא, הסיכוי של חף מפשע לקשור את עצמו לעבירה במודע או שלא, גבוה בהרבה אם לא יוועץ בעורך דין.
שלוש נקודות מפתח כנגד הרשעות שווא

עו"ד אוחיון מדבר על הסכנה שבהרשעת חפים מפשע בישראל והדרך המוצעת על ידו לצמצום היקף התופעה

-->
התייעצו איתי
הפניה אינה מחייבת.
כיצד מגיעים אלינו?מפה מלאה