חיפוש
עורך דין

גיא זהבי משרד עו"ד פלילי |  3386 צפיות

גיא זהבי משרד עו"ד פלילי
שירותי המשרד / צוות המשרד
גיא זהבי משרד עורכי דין עוסק במשפט הפלילי. המשרד מתמחה ביעוץ, לווי וייצוג חשודים ונאשמים בעבירות שונות ביניהם עבירות הונאה, מרמה, זיוף, עבירות מין, עבירות מחשב, עבירות פדופיליה וזאת בנוסף לעבודה משפטית מול רשויות התביעה בנושא סגירת תיק, שינוי עילת סגירה ושימוע. לעו"ד גיא זהבי נסיון רב בכל הנוגע לתיקי מעצר בכל שלביו. 

עו"ד גיא זהבי היה בעברו פרקליט בפרקליטות הפלילית וצבר שנים של נסיון באלפי תיקים פלילים, תיקי מעצרים, עתירות אסירים וכדומה.
הכרותו רבת השנים של עו"ד גיא זהבי עם מערכת המשפט הן מצד התביעה והן מצד הסנגוריה מעניקים לעו"ד גיא זהבי את הכלים המשמעותיים ביותר בטיפול במגוון הרחב של העבירות.
גיא זהבי | טלפון: 050-3456450
עורך דין פלילי גיא זהבי נולד וגדל בישראל. את שירותו הצבאי ביצע כקצין קרבי בחטיבת הנח"ל וביחידות אחרות. סיים את שירותו בדרגת סגן אלוף. במילואים משמש כמפקד גדוד מילואים. לאחר סיום לימודי תואר ראשון במשפטים התקבל להתמחות בפרקליטות מחוז דרום ואף ניהל וריכז את תחום עבירות הסייבר במחוז דרום וניהל שורה ארוכה של תיקים פליליים במגוון רחב של עבירות.
עורך דין פלילי המשרד מטפל בכל העבירות הפליליות עם דגש על עבירות מחשב וסייבר,מעצרים,ועדת שחרורים,יצוג בבתי דין צבאיים.
ליווי המשרד ילווה את החשוד בכל שלבי החקירה במשטרה ובכל גוף חקירה אחר תוך מתן הנחיות ברורות כיצד לנהוג ומהם הזכויות העומדות לרשות החשוד.
ייצוג המשרד מייצג את החשוד בשלב מעצר הימים,שלב עד תום ההליכים ובהליך העיקרי בבית המשפט.צוות המשרד ועורך דין גיא זהבי באופן אישי יטפל בכל פנייה בצורה מקצועית דיסקרטית ואישית.המשרד זמין לכל פניינ 24 שעות ביום 7 ימים בשבוע.
ייעוץ המשרד מייעץ לחשודים בשלב הראשוני בטרם החקירה במשטרה ובכל שלב אחר,בנוסף מייעץ כיצד להמנע מטעויות וביצוע עבירות פליליות.
טרם הוזן מידע
כיצד לפעול אם שוטר מבקש לערוך עלינו חיפוש?
יש להישמע להוראות השוטר בכל מקרה.
שוטר יכול לבצע חיפוש במידה והוא חושב שיש עילה סבירה לחיפוש.
השוטר יאפשר לכם לסרב לחיפוש במידה ואין לו עילה סבירה לחיפוש.
בשום מצב לא להתעמת עם השוטר ויש לאפשר לעורך הדין שלכם לבדוק אם החיפוש היה חוקי.
זכות השתיקה ולאי הפללה עצמית
זכות השתיקה ולאי הפללה עצמית קיימת בהליך הפלילי ולחשוד בלבד.
הזכות נועדה לאפשר לחשוד בעבירה מסוימת לא למסור את גירסתו במשטרה.
  • מתן גירסה למשטרה יכולה להוות הודעה בעבירה והדבר יחשב כראייה בהליך הפלילי כנגדך.בנוסף שקר שיאמר לחוקר יכול להוות ראיה ולחזק את שאר הראיות נגדך.
באם אינך רוצה להפליל את עצמך עדיף לנקוט בזכות השתיקה ולא לשקר.
מה המעמד שלי במשטרה ומהם זכויותיי?
בהגיעך למשטרה מעמדך הינו עד או חשוד.זכות השתיקה קיימת לחשוד בהליך הפלילי בלבד,הזכות נועדה לאפשר לחשוד לא למסור גירסה שעלולה להיות ראיה בהליך הפלילי.להודאה במשטרה משקל כבד מאד מבחינה ראייתית.באם אינך רוצה להפליל את עצמך עדיף לנקוט בזכות השתיקה.
הבטחות החוקר בהליך החקירה,כדאי לדעת
החוקר ינסה לגרום לך להודות ולהפליל את עצמך,למילותיו של החוקר אין ערך אלא אם נכתבו.כל הצעה שמציעים לך שתינתן בכתב ולא לעשות שום צעד ללא התיעצות עם עורך דין.
טרם הוזן מידע
התייעצו איתי
הפניה אינה מחייבת.
כיצד מגיעים אלינו?מפה מלאה