חיפוש
עורך דין

אלדד פלד | עורך דין |  2275 צפיות

אלדד פלד | עורך דין
שירותי המשרד / צוות המשרד
עורך הדין אלדד פלד הינו אלוף משנה במילואים פרש מצה"ל לאחר 27 שנות שירות במגוון תפקידים.ניסיונו הצבאי והכרותו את המערכת הצבאית בשילוב ההשכלה והניסיון הרב מקנה לו יתרון ברור.עורך הדין אלדד פלד הינו בעל היתר לייצג בבתי הדין הצבאיים ואף מרצה בפני מפקדים וחיילים בבסיסי צה"ל.השכלתו רחבה מאד ובין היתר הינו בעל תואר ראשון בתחום ניהול משאבי אנוש,תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני בלימודי צבא ובטחון.על מגוון פעילות המשרד ניתן לעיין בעמוד שירותינו.

אלדד פלד | טלפון: 052-3374547
עורך דין פלילי,צבאי
עורך דין פלילי  
הליכים משפטיים במערכת הצבאית  
דין משמעתי  
ייצוג מול גורמי הצבא  
ייצוג משפחות שכולות  
נכי צה"ל משרד הבטחון  
משפט אזרחי  
עורך דין הוצאה לפועל  
גישור ויישוב סכסוכים  
טרם הוזן מידע
חשיבותו של דו"ח פציעה בצבא
במידה ונפצעת במהלך השירות הצבאי חובה על רופא היחידה ומפקדיך למלא עבורך "דו"ח פציעה"(טופס 106)בו יאושרו נסיבות הפציעה ומהותה.
זכור לדרוש העתק מהטופס בכדי שאם תיזדקק להמשך טיפולים לאחר שיחרורך מצה"ל הרי שתוכל לממש את זכויותיך ולתבוע את קצין התגמולים במשרד הבטחון להכרה בזכות הנכה.
לאחר 3 שנים מהשחרור חלה התיישנות על הפציעה.
עריקות מצה"ל כללי עשה ובעיקר על תעשה
הימנע מנפקדות ועריקות-הבריחה אינה פותרת לך דבר.במקרה של בעיה פנה למפקדייך ולמשרד תנאי השירות בבקשה לסיוע.במידה וינהגו כלפייך לא כדין או יפגעו בזכויותיך הגש תלונה.תקופת עריקות ממושכת ברוב המקרים לא תשפר את תנאיך ותחזיר אותך ליחידתך.
התייעץ עם עורך דין-במידה ואתה נפקד או עריק חשוב להתמודד עם הבעיה נכון כשהיא ברשיתה ניתן להעמיד לדין ביחידה ולהמנע מענישה חמורה.
איסוף ראיות לעניין נסיבות אישיות-מסמכים המעידים על מצב כלכלי קשה,מצב רפואי לא טוב או תלות של קרוב משפחה.
הסגר עצמך מוקדם ככל האפשר-חומרת העונש נגזרת מתקופת ההעדרות שלך,כמו כן יש משקל משמעותי לעובדה כי החייל הסגיר את עצמו לעומת מקרה שנעצר.
בכל בעייה מומלץ להתייעץ עם עו"ד הבקיא בתחום.
טרם הוזן מידע
התייעצו איתי
הפניה אינה מחייבת.
כיצד מגיעים אלינו?מפה מלאה